Temat: [Mondeo 2000-2007] Filtr paliwa od bosha - nowy - padniety?
View Single Post
Stary 05-03-2011, 19:39   #29
dzierzba
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-01-2009
Model: mondeo III
Silnik: 130km TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 5
Domyślnie Odp: Filtr paliwa od bosha - nowy - padniety?

tak sie zastanawiam czy nie przesadzamy aby z tymi filtrami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam drugie mondeo pierwsze zrobilo 211 tys i pamietam ze jak bylo jeszcze robione w serwisie forda to padly mi trzy wtryski do przebiegu 120 tys. I zawsze zakladali filtry boscha i czyscili bak. Po tym przebiegu robilem sam i zakladalem filtrona i przez 91 tys km padl mi jeden wtrysk ten ktory wczesniej nie byl wymieniony. Co wiecej za kazdym razem patrzylem jak sie mial filtr po 25 tys przebiegu i byl w stanie prawie ze nie naruszonym.
Filtr boscha moze miec membrane z mniejszymi otworkami ktory ma lepiej wylapywac zanieczyszczenia. Ale ma pewna wade jest bardziej czula na niskie temperatury i wytracanie sie parafiny wiec w wielkie mrozy sie zapycha i trzeba go ogrzewac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak dla mnie to niech ci co sprzedaja paliwo dbaja o jego jakosc i my nie bedziemy mieli problemow. Albo niech ford wreszcie wypusci wtryski ktore beda odpowiednie do tego co jest w Polsce
dzierzba jest offline   Odpowiedź z Cytatem