View Single Post
Stary 18-02-2011, 19:58   #82
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mój nowy IC do Mondeo Mk3

Witam!
Dzięki Polarnemu stałem się szczęśliwy posiadaczem nowego IC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Uploaded with ImageShack.us
By lepiej odczuć różnicę, dojeżdżając do warsztatu, zbutowałem kilka razy na drugim biegu do około 3800rpm. Po kilku razach szło odczuć jakby spadek mocy. Dodam, że jest wgrany CHIP by VTECH. Zaraz po montażu i osiągnięciu temp. silnika sprawdziłem co to wszystko dało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Na początku miałem wrażenie, że "ukradli" mi kilka NM. Po około 6-10km wszystko wróciło do normy.Eh..ten ECU.Autko stało się żwawe jak przedtem, z tą różnicą, że za każdym razem ciągnie tak samo mocno. Po prostu nie odczuwa się słabnięcia. Teraz to ciężko to porównać, ale jak przyjdzie lato.... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Poza tym przede mną jeszcze kilka poważnych modów, więc na pewno wykorzystam cały jego potencjał. Podsumowując, jestem zadowolony, polecam!
Darek, dzięki jeszcze raz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
No i kolejna osoba jeździ z ICkiem mojego projektu. Pierwsze wrażenie pozytywne, ale cóż, poprosiłem, by sam napisał kilka zdań o IC. Mam nadzieję, że tutaj zaglądnie.
__________________
Niebawem, prawdopodobnie będzie jeszcze jedna osoba, co prawda z ICkiem z drugiej ręki,ale Twoim. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Snajper_881 ; 18-02-2011 o 20:04
  Odpowiedź z Cytatem