View Single Post
Stary 14-06-2019, 22:27   #1007
AdoKrycha007
ford::professional
 
Avatar AdoKrycha007
 
Imię: AdoKrycha007
Zarejestrowany: 07-04-2014
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3 Kombi i Focus MK4 Kombi
Silnik: 1,6 Duratec 105 KM Euro 5 (MK3) i 1,5 EcoBoost 150 KM Euro 6 (MK4)
Rocznik: 05.2014 (MK3) i 09.2019 (MK4)
Postów: 1,527
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli niczego innego nie znasz i się boisz zmiany/nie wiesz, że jest inny świat. Rozumiem.
Hahaha.. napisałem o prywatnych autach. Jeździłem przez ostatnie 20 lat w firmie jakimś tuzinem innych marek i modeli, niższej i wyższej klasy niż Focus. Ale lepszego kompakta od Focusa nie znalazłem do tej pory. Gdyby mnie było stać, to bym poszedł w Mondeo, ale za taki hajs kupować teraz konstrukcyjne auto sprzed paru lat, to nie. Jak kupowałem Fokę MK3, to tak. Dziś za późno na obecne Mondeo, zresztą najeździłem się w firmie, więc fun byłby mniejszy.

Bump:
Cytat:
Napisał Fiesta Mk8 ST Line Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To czemu mój Active został odwołany? 1.5 150, A8 business + większość dodatków z katalogu. Cena katalogowa ponad 145k...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Bo automat! Manuala byś pewnie dostał - kilka osób już tu pisało o Active z manualami i odbierają. W automacie to teraz nawet przy dieslach robią problem z produkcją.
AdoKrycha007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem