View Single Post
Stary 22-05-2011, 12:46   #84
INVERTER
ford::advanced
 
Avatar INVERTER
 
Zarejestrowany: 25-08-2010
Skąd: Alfreton UK
Model: Mondeo Mk3 Ghia X Black Panther
Silnik: 2.0 TDCI 130 euro3
Rocznik: styczen 2004
Postów: 352
Domyślnie

Cytat:
Napisał cichyp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gdzie kupiłeś te mega wtryski... czy samo je zrobiłeś/przerobiłeś?


Te wartości KM i Nm to skąd wiozłeś? z hamowni czy to są szacowania?

Sam zrobilem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. lacznie z modyfikacja czesci wewnetrznych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z tego co wiem jeden Anglik zamowil z pewnej firmy wzmocnione wtryski do 2.0tdci oparte na koncowkach z wersji 2.2tdci oraz czesciach wewnwnetrznych wtryskiwacza z 2.4tdci. To byl moj pierwszy punkt zaczepienia. Chcialem pujsc w to samo rozwiazanie, ale szybko sie przekonalem ze ani on, ani tez firma ktora to wykonala w zasadzie nic nie osiagnela Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Cale 5% przyrostu to tyle co nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Szacowania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., ale oparte na faktycznych parametrach wtryskiwaczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja wiem ze zaraz ktos krzyknie pokaz wykres

Juz wczesniej pisalem ze poszczegulne wtryski dostarczajam tyle:

502Z - 55mg
501Z/504Z - 60mg
801D - 58mg
601D/701D - 62mg
przy tym samym czasie otwarcia wtryskiwacza(1,5ms) i cisnieniu na szynie(1600bar) !!!

Moje MW - 80mg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

wiec dla 115KM tdci mamy przyrost 45% , ale dla 2.2 tdci juz tylko 30% wieksza dawka wzgledem orginalnych wtryskiwaczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Kwestia to dostarczyc odpowiednom ilosc powietrza zeby to paliwo spalic, dlatego daje mozliwy blad +/- 5%

Cytat:
Napisał Szejk.Ahmed Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Inverter.szacun.czy takie coś można zrobić do 1.6tdci 109km.
Pewnie ze mozna, ty masz wtryski boscha, to niepowinno byc problmu znalesc jakies mocniejsze , albo zrobic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



Snajper , to ty bedziesz mial mniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Ostatnio edytowane przez INVERTER ; 22-05-2011 o 17:09 Powód: regulamin pkt21 oraz popraki
INVERTER jest offline   Odpowiedź z Cytatem