View Single Post
Stary 21-08-2014, 13:03   #19
palmak
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 14-09-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2004/2005
Postów: 157
Domyślnie Odp: Czujnik doładowania powietrza - gdzie się znajduje?

Cytat:
Napisał Mariusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
http://allegro.pl/17-zaslepka-egr-fo...489826102.html



To, że Ci się wydaje o niczym nie świadczy. Odpal silnik, niech ktoś drugi go gazuje, a Ty sprawdzaj, czy któraś z rur/węży gumowych nie puchnie, nie świszczy, nie rzuca drobinkami/rosą olejowo/powietrzną. Możesz podociągać wszelkie opaski metalowe na rurach gumowych. Jeśli przy nich są olejowe zapocenia i są oryginalnie zaciskane, to wymień na nowe i mocno je dokręć. Przy ładowaniu przez turbinę ciśnienie w nich jest powyżej 2bar.



Wrzuć fotkę swojej turbiny ze sterowaniem, które jest w jej bezpośrednim sąsiedztwie.

A może masz taką?
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A tutaj turbo z "gruchą".
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mariusz , odnośnie turbo, to mam te z gruszką.
Odnośnie, ostatniego foto i przedostatniego : rozłączałem tam kostki bo przeszkadzały mi w wyczyszczeniu kolektora dolotowego ... może wpiąłem odwrotnie ? Czy tam jest ten zawór podciśnienia, dobrze rozumiem ?
palmak jest offline   Odpowiedź z Cytatem