View Single Post
Stary 31-03-2017, 09:53   #18
Tarmas
ford::advanced
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 01-05-2015
Skąd: Białystok
Model: Kuga MK2 FL / Fiesta MK7
Silnik: 2.0 TDCi 180 KM / 1.25 Pb 82 KM
Rocznik: 2017 / 2011
Postów: 466
Domyślnie Odp: "Specjalne" czujniki "parkowania"

Cytat:
Napisał cyzxer5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Za wczesniej skrecila w prawo tak wiec o ile lusterko przeszlo to drzwi juz nie...
Kobiety tak chyba mają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Małżonka naszą Fiestą wykonała podobny manewr wyjeżdżając z parkingu. Efekt - przednie prawe drzwi, tylne prawe drzwi, tylny prawy błotnik i zderzak. Drzwi poszły do wymiany. Bardzo niefajnie, że miałem wtedy udział w ubezpieczeniu tej Fiesty - nie dość, że szkoda z OC, to jeszcze z AC.

Minęło parę miesięcy, kolejny wyjazd z parkingu i znowu przednie prawe drzwi, tylne prawe drzwi, tylny błotnik i zderzak. No żesz kur... Całe szczęście, że facet, o którego zderzak zahaczyła, miał na to wywalone i nie chciało mu się zgłaszać szkody u swojego ubezpieczyciela. Jak z nim rozmawiałem, to podsumował to tak: "Wie pan, ja też mam żonę..." Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tym razem tylko drzwi tył do wymiany, bo pęknięte, ale tu już kupiłem sam ładną używkę z rozbitka i czekam tylko na lepszą pogodę, żeby wymienić.
__________________
Ford Kuga 2.0 TDCi 180 KM manual MK2 FL ST-Line [Mica Shadow Black]
Ford Fiesta 1.25 Pb 82 KM manual MK7 pre-FL 4-d [Panther Black]
był Ford Focus 1.8 TDCi 115 KM manual MK2 FL Hatchback [Panther Black]
Tarmas jest offline   Odpowiedź z Cytatem