View Single Post
Stary 30-03-2017, 00:11   #12
cyzxer5
ford::beginner
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 24-02-2017
Model: Ford Focus mk3
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 34
Domyślnie Odp: "Specjalne" czujniki "parkowania"

Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wlasciwie to jak ona przerysowala drzwi? A lusterka nie urwala?
Za wczesniej skrecila w prawo tak wiec o ile lusterko przeszlo to drzwi juz nie... najlepsze jest to ze mimo tego ze slyszala ze wlasnie jest w trakcie rysowania samochodu to sie nie zatrzymala - sama stwierdzila ze przeciez bylo juz porysowane wiec co za roznica czy 5cm czy metr...

Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo w lusterku widac ile jeszcze zostalo powietrza miedzy drzwiami i sciana.
Pewnie nie uwierzysz ale to taki typ kobiety ktora wsiada do samochodu po mnie, i nawet nie zauwaza ze lusterka sa ustawione nie podnia tak wiec ich nie przestawia z racji tego ze nawet na nie nie spojrzy.

Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale nie boisz sie o jej zycie?
Nie boje, jej problemem jest prakowanie oraz wyjezdzanie z miejsc gdzie jest malo miejsca.
W ruchu ulicznym jest bardzo dobrym kierowca - przestrzega przepisow, jezdzi powoli a w dodatku nie zazyna slinika na jedynce czy dwojce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał krzysztofSJZ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
te czujniki jeżeli się nie mylę to działają nawet po zamknięciu pojazdu i ostrzegają dzwiękiem oraz światłami kierowców którzy podczas parkowania podjadą za blisko do danego auta z tymi czujnikami dlatego reklamują je jako specjalne
Sa na tyle specjalne, ze dzisiaj troje roznych mechanikow odmiowilo mi podjecia sie ich montazu i wszyscy jak jeden maz wyslali mnie do ASO motywujac to tym ze jezeli nie zrobie tego w ASO to strace gwarancje na elektryke w samochodzie i moze jest to prawda i chcialbym tego uniknac jednak gdy widzialem ich zaskoczone miny gdy im pokazywalem opis i filmik z dzialania tych czujnikow to odrazu wiedzialem ze tutaj mi nie pomoga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jedyne rozwiazanie do lutego przyszlego roku (wtedy konczy sie gwarancja na samochod) to nie dawac samochodu... innej opcji nie widze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cyzxer5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem