View Single Post
Stary 28-09-2012, 21:14   #1
RYCHU B
ford::amateur
 
Imię: RYSZARD
Zarejestrowany: 03-09-2012
Model: FOCUS C MAX
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 7
Domyślnie nie kreci rozrusznik miga imo esp wylaczone

witam kolegow,opisze naczym polega muj problem sory ze to troche dlugie ale chce byc dokladny,od pewnego czasu w moim 1,6tdci po przekreceniu kluczyka wyswietla komunikaty esp wylaczone i usterka ukladu silnika miga tez sybko kontrolka imo pali tez kontrolka swiecy zarowej krecac dalej kluczykiem brak reakcji rozrusznika natomiast przygasa wyswietlacz radia a na wyswietlaczu kilometrow pojawiaja sie kreski po zabawie kluczykiem wlacz wylacz trwajacej czasem 10minut slysze jagby pykniecie gasnie imo i kontrolka swiecy auto odpala i pracuje normalnie,gasze i natychmiast odpalam bez problemu po przerwie znow to samo,

Bump: ciag dalszy tego tematu,aktualnie jestem na terenie niemiec mam adac wiec zadzwonilem gosc przyjechal testowal mowil ze blad komunikacji kluczyk imo ze mam sprawdzic zapasowym jak dalej bedzie to samo to serwis bylo to samo wiec pojechalem do serwisu testowali pol dnia skasowali mnie ale nie naprawili stwierdzili ze cala tablica zegarow do wymiany bo popsuta,unich b.droga wiec znalazlem firme z krakowa specjalizujaca sie elektronice i licznikach do c max wyslalem im niby cos znalezli zaplacilem odeslali zamontowalem i lipa teraz wogule nie odpala to samo tyle ze kontrolka swiecy zarowej nie pali winnego niema a auto rdzewieje ja jezdze rowerem mie wiem gdzie szukac usterki moze ktos ma jakies pomysly rady czekam z niecierpliwoscia
RYCHU B jest offline   Odpowiedź z Cytatem