View Single Post
Stary 20-08-2014, 11:30   #11
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: Czujnik doładowania powietrza - gdzie się znajduje?

Cytat:
Napisał palmak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
5. EGR będę musiał zaślepić i zobaczę czy da to efekt. Czy ktoś z kolegów posiada może taką blaszkę już wyciętą pod wymiar i dość porządnego materiału?.
http://allegro.pl/17-zaslepka-egr-fo...489826102.html

Cytat:
Napisał palmak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1. Wielkie zapocenia na rurach - mam kilka zapoceń w różnych miejscach, ale wydaje mi się, że gumy nie są pęknięte. Wina obejm na końcach ? zmienić cybanty na nowe? nowe rury ?
To, że Ci się wydaje o niczym nie świadczy. Odpal silnik, niech ktoś drugi go gazuje, a Ty sprawdzaj, czy któraś z rur/węży gumowych nie puchnie, nie świszczy, nie rzuca drobinkami/rosą olejowo/powietrzną. Możesz podociągać wszelkie opaski metalowe na rurach gumowych. Jeśli przy nich są olejowe zapocenia i są oryginalnie zaciskane, to wymień na nowe i mocno je dokręć. Przy ładowaniu przez turbinę ciśnienie w nich jest powyżej 2bar.

Cytat:
Napisał palmak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2.VTG czyli Turbina ze zmienna fazą geometrii łopatek ? Jak to zdiagnozować czy ja posiadam ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wiem, że mam przepływomierz ( który też przeczyściłem )
Wrzuć fotkę swojej turbiny ze sterowaniem, które jest w jej bezpośrednim sąsiedztwie.

A może masz taką?
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A tutaj turbo z "gruchą".
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał palmak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
4.Zawór podciśnienia, ten od doładowania powietrza, któremu kolega Mariusz zrobił zdjęcie?
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

668855686

Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-08-2014 o 11:43
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem