View Single Post
Stary 23-02-2009, 12:51   #23
KrisK
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-11-2008
Skąd: Poznań
Model: Kuga 2.0 TDCI 4x4 Tit, Mondeo hb AWD 180 tit
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011/2016
Postów: 37
Domyślnie

Cytat:
Witam już niedługo dołączam do grupy posiadaczy:> Biorę 2.0 benzyna , kombi , BIAŁY Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wszystko już wybrane cena dobra pozostała kwestia wyboru felg, biorę wersję gold + pierdoły więc dostaje te podstawowe 16 wzór 5- ramienny. Na ten moment mam plan by takie felgi przemalować (profesjonalnie) na kolor czarny. Moje pytanie brzmi : Czy warto u dealera dopłacać prawie 1900zł żeby mieć felgi 17 cali ?

Zastanawiam się czy nie zrezygnować w ogóle z alu felg , wynegocjowac posadzenie go na zwykłych felgach, a ale kupić na własną rękę.
Wg mnie biorąc pakiet gold x w ogóle nie masz możliwości negocjacji ... Auto "z góry" ma felgi 16 5-ramienne i choćby nie wiem ile byś dopłacał "oryginalnie z fabryki" innego nie dostaniesz. Wszystko oczywiście jest możliwe u dealera ale to tylko jego dobra wola a biorąc pod uwagę ceny felg u dealera to on sobie krzywdy nie zrobi. Lepiej kupić coś poza fordem a te 16 jeśli się tobie nie podobają czy chcesz inne to na zimówki będą jak znalazł. 16 z oponą 215/55/16 jest idealna wg mnie. Nie ma na co narzekać.
Pozdr
K
KrisK jest offline   Odpowiedź z Cytatem