Temat: [Transit 1994-2000] Wymiana pompy wtryskowej
View Single Post
Stary 20-10-2011, 18:29   #17
b2quattro
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-07-2010
Skąd: Milanówek
Model: Transit
Silnik: 2.5TD
Rocznik: 1999
Postów: 25
Domyślnie Odp: Wymiana pompy

Dziś sprawdziłem rozrząd a co za tym idzie i zapłon/kąt wtrysku...
Wszystko jest na swoich punktach, więc nie ma się tu do czego przyczepić...
W sobotę pozostaje mi zajrzeć do wtrysków i albo tylko wymienić te teflonowe uszczelniacze, albo założyć swoje stare wtryski...

3 dni auto stało, zakręciłem, przy drugim obrocie wału - silnik zapalił i od razu zgasł.... na starym silniku jak już zapalił, to chodził...
Może te wtryski które są założone, są jakieś pozapiekane/pozapychane, nie rozpylają tak jak powinnyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kurcze, kupiłbym całkowicie nowe, niebieskie, ale one tyle kosztują, że szkoda gadać...

Dam znać co i jak, ale wygląda na to, że do danej pompy muszą być dedykowane wtryski... niestety...

Edit... Mam tu taką aukcję http://moto.allegro.pl/wtrysk-wtrysk...865838459.html
Napisane jest, że przy wymianie wszystkich, należy ustawić pompę i wówczas kolor wtrysku niema znaczenia...
Zakładam, że to niewiedza sprzedającego każe mu pisać takie rzeczy, chyba, że jest w tym ciut prawdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez b2quattro ; 20-10-2011 o 18:41 Powód: .....
b2quattro jest offline   Odpowiedź z Cytatem