Temat: [C-MAX 2015- ] Akumulator padnięty
View Single Post
Stary 27-11-2023, 20:39   #62
Rafałl
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 27-11-2023
Skąd: Stargard
Model: Ford Focus c-max
Silnik: 1,8 benzyna 125km
Rocznik: 2003
Postów: 1
Domyślnie Odp: Akumulator padnięty

Witam , potrzebuje pomocy ,posiadam C-maxa z silnikiem 1.8benzyna 2005 rok i ostatnio miałem awarie otóż w czasie jazdy zapaliła się kontrolka od akumulatora ,oczywiście domyśliłem że padł alternator i gdy padło wspomaganie i ESP byłem pewien tego ale udało mi się dotrzeć do domu ,następnie Aku padło i przestały się załączać kontrolki po przekręceniu kluczyka więc podłączyłem pod samochód teścia bo oczywiście nie zdążyłem zamknąć okien w samochodzie i kontrolki się zapaliły i zgasły okna się nie zamknęły i od tego momentu nie ma w nim życia ,nic nie pomaga ani naładowany akumulator ani akumulator z busa ani kable ,zachowuje się tak jak by nie było akumulatora zero życia sprawdzałem bezpieczniki i wszystko wydaje się ok ,potrzebuje pomocy bo skończyły mi się pomysły co mogę zrobić żeby chociaż zamknąć te okna od trzech dni kombinuje i nic nie przynosi rezultatów .
Czy mogę coś zrobić poza zaciągnięciem go do mechanika i rozbieraniem instalacji bo kompletnie się nie znam na tym a wiedzę mam wręcz tylko podstawową z zakresu mechaniki .
POMOCY !
Rafałl jest offline   Odpowiedź z Cytatem