View Single Post
Stary 17-08-2011, 20:09   #9
Slartibartfast
ford::professional
 
Avatar Slartibartfast
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: S-Max FL +Mondeo5Vig
Silnik: 2.0TDCi 140KM +180KM
Rocznik: 09.2010 +08.2017
Postów: 1,467
Domyślnie Odp: Czy komp informuje o przeglądzie? Doświadczenia przy przeglądach

No urzekł mnie komp w Megance, nie dość że pokazuje za ile km i miesięcy przegląd to jeszcze pierwsze na co natrafiłem w ustawieniach to "czy włączać blokowanie zamków podczas jazdy" (wnerwiający brak w eSiu), "czy włączać tylną wycieraczkę na wstecznym" oraz włączanie i uwaga poziom głośności parktronica... Normalnie w bryce prawie połowę tańszej sprzed 3 lat... Fajne jest też to, że po wyjęciu karty radio nadal gra (szyby też działają), wyłącza się dopiero po otwarciu drzwi. U mnie przy keyless radio milknie jak zgaszę silnik (co prawda mogę je ponownie włączyć guziorem ON ale to sprawy nie zalatwia jak właśnie coś słuchałeś, np wiadomości). Fajnie by było, żeby ten przebajerzony i małofunkcjonalny Converse+ miał takie możliwości i np. programowanie opcji było właśnie w nim a nie jakimiś sztuczkami typu włacz zapłon i nacisnij cos 10x....

Wracając do przeglądów, dzwoniłem do dwóch ASO i ceny 1. przeglądu diesla to 700 albo 850 zł (i tam gdzie taniej to lepszy warsztat).
Żądanie zużytych części to dobry pomysł, chyba go zastosuję. Szkoda że nie daje 100% pewności, bo można przecież dostać filtr kogoś innego...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I odfajkowany wykaz przeprowadzonych czynności też warto poprosić
__________________
Mój Maksik pali [Okleiłem eSia] [Końcówka wydechu] [LEDy]
Slartibartfast jest offline   Odpowiedź z Cytatem