Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 22-05-2013, 14:58   #182
vpw
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-09-2008
Model: Kuga Titanium AWD
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Marcin-Prezes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dziś rozmawiałem z dealerem samochód zamówiony w marcu nie wiadomo kiedy wejdzie do produkcji, cały czas czekam- liczę ze na wakacje pojadę nowym autem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Heh. Na pewno na jakieś pojedziesz ale raczej nie na tegoroczne. Ja też zamówiłem w marcu i "oficjalna" wersja od sprzedawcy to wrzesień-październik przy wpisanej na umowie - lipiec. Ford Motor Company i Ford Polska stwierdzili, że nie mogą nic do tego dodać bo widzą w systemie tyle samo co sprzedawca. Skoro nie ma jeszcze VINu to znaczy, że nie jest zlecony do produkcji więc data jest nieznana. Oprócz słów przeprosin i prośby o oczekiwanie praktycznie nie ma od Pań i Panów z forda pomocy.

Ponieważ w tej chwili przy zamówieniu sprzedawcy proponują ostrożnie styczeń-luty przyszłego roku to muszę przyznać, że zaczyna to przypominać polowanie na dacie 4x4 gdzie można usłyszeć termin odbioru za 2 lata. Tylko, że dacia to samochód za 30k a nasze samochody kosztują trochę więcej. Jestem kompletnie rozczarowany fordem i tym, że po 10 tygodniach nie praktycznie nic. Pierwszy raz się spotykam z takim dziwnym podejściem do klienta w dobie "ponoć" kryzysu w branży samochodowej. Chyba trochę to wyjaśnia skąd ten kryzys.
vpw jest offline   Odpowiedź z Cytatem