Temat: [Focus 1998-2004] 1.6 bierze olej
View Single Post
Stary 09-08-2015, 09:05   #8
Mini_Dziku
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 03-04-2015
Skąd: Piekary Śląskie
Model: Focus
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 2000
Postów: 43
Domyślnie Odp: 1.6 bierze olej

nie mam zamiaru naprawić silnika olejem i też tak nie napisałem ale tutaj kłania sie czytanie ze zrozumieniem. a to że silnik się zużywa jest rzeczą normalną i z tego co mi wiadomo im silnik bardziej zużyty tym gęstszy olej się wlewa
olej ma być taki jak każe norma... nie mozna napisać poprostu jaki olej kupić i wlac w tym wypadku bo autko musi jeszcze chwile pojezdzic zanim na remont silnika odloze bo nie ejstem na tyle bogaty zeby z portfela wyciagnac rulon setek czy dwusetek i szastac na prawo i lewo

tak kupiłem auto od sąsiada który jezdzil malo i spokojnie, nie napisalem ze auto igielka i nieklepany, swoje latka juz ma i ciezko kupic 15letnia igielke, wkazdym razie nie byl walony tak ze wlosy deba staja na sam widok, i jeżeli twoim zdaniem przy prawie 200 tys silnik jest dopiero dotarty to życzę powodzenia...
nie wiem jak niemiec jezdził ale właścicielem nie była młoda osoba, ale raczej ktoś młodszy musiał nim jezdzić.
więc proszę o pomoc bo po to chyba te forum jest a nie po to zeby z ludzi idiotow robic...
więc prosiłbym o podanie dokładnie marki i rodzaju oleju jaki mam wlać w tej chwili, przy tej okazji też odrazu chciałbym wiedzieć jaki wlać po remoncie, i gdzie na śląsku (okolice katowic, dokładnie piekary ślaskie) są jacyś dobrzy mechanicy ktorzy zrobią to dobrze
Mini_Dziku jest offline   Odpowiedź z Cytatem