View Single Post
Stary 21-02-2024, 23:35   #172
tessa
ford::amateur
 
Imię: Teresa
Zarejestrowany: 27-07-2020
Skąd: Bytom
Model: SMax
Silnik: ecoboost 1.6
Rocznik: 2013
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ecoboost 1.6, jak pozwać Forda, skarga do UOKiK, zwrot za silnik

Drodzy PanowieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Guess who was right...
Jutro rano podpisuję ugodę sądową z Fordem, podwoili kwotę, którą zaproponowali ok. pół roku wcześniej.
Przypominam, iż nie poinformowali mnie o akcji serwisowej - Panowie twierdzili, że nie muszą , bo nie byłam pierwszym właścicielem pojazdu.
A jednak...
Generalnie, część z Panów uważała, że Ford może wypuścić na rynek bubla, ukrywać wadę, a skoro pojazd nie jest już na gwarancji to moje roszczenia są żałosne.
Well...
Wystarczy być nieustępliwym, pracowitym, zczytać setki stron dokumentów na internecie, b. dobrze znać angielski (lub poświęcić dużo czasu na kopiowanie i wklejanie w google tłumacz) i zaangażować dobrego prawnika, który wierzy w sprawę.
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód Sygn. akt IIC555/21/ŁK2.
Kolejny szampan do wypicia po 15 październikaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Btw, polecam Martini BrutGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tessa jest offline   Odpowiedź z Cytatem