Temat: [Fiesta 2008-2012] Filtr K&N a gwarancja
View Single Post
Stary 30-07-2015, 17:41   #7
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Filtr K&N a gwarancja

Cytat:
Napisał Zeta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Najczęściej mówią to ludzie co nie mają o tym pojęcia, lub bardzo nikłe.
Filtr należy myć w odpowiednich środkach i nasączać dedykowanym olejem. Od 18 lat jeżdżę z takowymi (tyle że w benzynie, oleju też nie oszczędzam) i silniki zawsze były jak wzorcowe.

Miałem w Hondzie Civic z 1999r. wkładkę K&N - nie dawała nic, ale jak zobaczyłem jak ładnie przepuszcza piaseczek wypieprzyłem w kosz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W tysiącach TDi-ków K&N załatwił też przepływkę na cacy - ale róbta se co chceta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W necie jest mnóstwo testów na hamowniach - niezależnych, nie sponsorowanych i wzrostu mocy powyżej granicy błędu pomiaru nie notuje się, ale są oczywiście tacy co w wolnossących 1.3 60 KM czują ogromną różnicę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał Juzek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miałem pipercrossa. Czyściłem i nasączałem oryginalnymi preparatami.

Efekt był taki, że po czyszczeniu ten olejek do nasączania filtra kropelkowal w kierunku przepustnicy skutecznie zalepiając krokowca, przepustnicę, rury dolotu i obudowę filtra.

Przerzuciłem się na oryginalne Motorcrafty i zapomniałem o czyszczeniu dolotu.

Nie zgodzę się z tym, że więcej syfu przepuszczają. One same w sobie generują zanieczyszczenie.

Tapnięte z Szajsunga MkIV
Pipercross jest trochę innym filtrem, pisałem wyłącznie o K&N na podstawie doświadczeń swoich i znajomych - WSZYSCY pozbyli się prędzej czy później legendarnego K&N Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez zombie6 ; 30-07-2015 o 17:46
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem