View Single Post
Stary 23-12-2009, 08:05   #9
dempsej
ford::professional
 
Avatar dempsej
 
Zarejestrowany: 27-08-2007
Skąd: Nowa Ruda/Wrocław
Model: Ford Mondeo MKI
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 1995
Postów: 1,098
Domyślnie Odp: Światłe przeciwmgielne

Cytat:
Napisał wujek75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...moje również świecą niezbyt skutecznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (zmatowiałe od piasku i kamyków szkła i po mału "płowiejące" lustra odbłyśnika) - zaczynam się więc zastanawiać czy faktycznie nie kupić nowych. W oryginałach musiałem poprawić gumowy oring by nie puszczały wilgoci - teraz jest ok ale świecą po prostu mało efektywnie. Zastanawiam się nad depo, tyc lub polcar - jakie Wy kupiliście i jak wygląda z ich jakością. Widzę, że można je kupić choćby na allegro od około 70-80zł za sztukę. Czy faktycznie jest duża poprawa, nie ma kłopotu z regulacją w zamiennikach - warto inwestować?...
Moim zdanie warto zainwestować. Mam założone DEPO sam je zakładałem i nie było żadnego problemu z dopasowanie do zderzaka. W moim przypadku świecą o wiele mocniej od oryginalnych. Nieraz zdarzyło mi się, ze jadący z na przeciwka mrugali mi światłami, że oślepiam ale to była wina nieustawienia ich. Po drobnej regulacji śrubką do tego jest OK nikt mi nie mruga a i faktycznie świecą znacznie lepiej. Jeśli chodzi o POLCARD zdecydowanie nie polecam kupiłem kiedyś do MKI i poprostu żenada dopasowanie uchwytów poprostu żadne.
__________________
Ford Mondeo MK1 1.6 16V hatchback 95r.
dempsej jest offline   Odpowiedź z Cytatem