Temat: [C-MAX 2003-2007] Prawidłowe działanie ręcznego.
View Single Post
Stary 16-12-2015, 19:58   #20
Biperek
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 26-09-2010
Skąd: Augustów
Model: Kuga II Platinium
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2015
Postów: 193
Domyślnie Odp: Prawidłowe działanie ręcznego.

Cytat:
Napisał michas89 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
miałem kilka aut z "normalnym" ręcznym czyli nie elektrycznym a teraz mam w c-maxie i masakra badziewie kto to wymyślił... u mnie działa tak że sam muszę go zaciągnąć i zwolnić po wyjęciu kluczyka sam się nie zaciągnie i dobrze bo lewa strona z tył coś sie przyblokowuje także teraz w ogóle go nie zaciągam zostawiam go po zgaszeniu na 2 biegu... co może być przyczyną apropo?? wymiana linek czy coś innego?
U mnie blokował się na jednym kole bo miałem zatarty mechanizm w zacisku. Wymiana zacisku rozwiązała problem.

Ja dla odmiany bardzo sobie chwalę ten patent. Problem zaczyna się jak wsiadam do samochodu, który nie ma hamulca i świateł w automacie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale to już inna para kaloszy. Pamiętać trzeba też kiedy są większe mrozy, bo potrafi przyłapać klocki do tarcz. Jak mocno mrozi staram się nie używać.
Biperek jest offline   Odpowiedź z Cytatem