Temat: [Mondeo 2007-2014] zerwany pasek rozrzadu
View Single Post
Stary 06-11-2014, 09:34   #54
TomekTaxi20
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 06-11-2014
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0Tdci
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: zerwany pasek rozrzadu

Cytat:
Napisał rzeczka0311 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie jak si,ę troszkę potarguje z ASO to nie wychodzi tak drogo.W zeszłym tygodniu odebrałem auto po wymianie rozrządu (kpl.z pompą wody i paskiem osprzętu silnika) koszt. 1230 zł. Wydaje mi się że to przystępna cena jak na ASO. Dodam tylko żepoczątkowa cena jaką mi podali to ok 1700 zł.do zniżki przekonała ich kontroferta którą dostałem z ASO Kielce więc jak widać w każdym mieście indywidualnie do tematu podchodzą.
Pozdrawiam
Witam wszystkich.
Z tym targowaniem to bym uważał. Kupiłem mondka od pierwszego właściciela z tego samego miasta (krajowka) z przebiegiem 250tys. Zagwarantowane mi ze rozrzad był wymieniany przed 200tys. Zostawialem plamy oleju. Padło ze albo leci z walką albo z uszczelniacza walu. Ze znajomym mechanikiem podjęliśmy decyzję ze rozbieramy , a ze będzie na wierzchu wszystko kupiłem cały komplet rozrzadu z pompą plus uszczelniacze góra i dół. Jakież było zaskoczenie, owszem był wymieniony ale sam pasek.reszta pompa rolka napinacz miały rok produkcji 2007 ze znaczkiem forda.
I prawdopodobnie to było targowaniem przy wymianie. Masakra. Dobrze ze cieklo z walką rozrzadu bo bym jeździł niczego nie swiadomy
TomekTaxi20 jest offline   Odpowiedź z Cytatem