View Single Post
Stary 28-05-2010, 16:44   #1
pkuzniarz
ford::beginner
 
Avatar pkuzniarz
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus C-Max
Silnik: 2.0 Druatorq TDCi 16V-136 KM
Rocznik: 2004
Postów: 15
Exclamation Koło dwu masowe - diagnostyka, gdzie, co i jak??

Witam,
gdzie w Warszawie można zrobić diagnostykę sprzęgła, konkretnie chodzi mi o koło dwu masowe, bo byłem u elektromechanika (wymiana ERG) i radził mi z tym podjechać i sprawdzić.
Gdzie najlepiej?? i gdzie nie będzie przesadnie drogo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A może ktoś z was podpowie jak zwykły zjadacz chleba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. może sam zdiagnozować pracę tego koła:

jak stuka?, jak puka?, z jaką częstotliwością?, co drga?, jak drga?, jak to się ma do pracy silnika?, obrotów silnika? dymi?, nie dymi? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

proszę o pomoc.
dziękuję i pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Wojtek ; 31-05-2010 o 19:22 Powód: proszę nie pisać 2 postów pdo rząd , lepiej dopisać do poprzedniego.
pkuzniarz jest offline   Odpowiedź z Cytatem