Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 08-10-2013, 20:03   #503
Luthorhuss
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-10-2013
Model: kuga
Silnik: 2,0 tdi
Rocznik: 2013
Postów: 1
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Witam wszystkich użytkowników.
Jakimś cudem przebrnąłem przez 51 stron Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i mam kilka pytań :
- Z moich weekendowych obserwacji ( na tyle otrzymałem do jazdy testowej samochód) wynika, że Kuga jest dość głośna w obszarze przednich słupków oraz tylnego zawieszenia. Mam zatem pytanie czy to tylko moje przewrażliwienie czy może ktoś ma podobne spostrzeżenia ? Sprawy tyłu nie rozwiążę ale może owiewki boczne przy przednich szybach załatwiają sprawę, może ktoś używa ?

- Pomijając problemy z wydawaniem samochodów, (które są już rozwiązane) zaobserwował ktoś jakieś inne niedociągnięcia. Najbardziej interesują mnie sprawy techniczne ewentualnie sprawy na jakie warto zwrócić uwagę przy odbiorze auta ? Mam zamówiony model z silnikiem TDCI 163KM w wersji Titanium plus, automat, pomijając skórę z wszystkim co było możliwe do dodania na pokładzie.

Z informacji jakie otrzymałem w dniu dzisiejszym Ford przyspiesza z produkcją. Samochód zamówiłem 2.09 z realizacją ( odbiorem) na koniec lutego, początek marca przyszłego roku. Na dzień dzisiejszy sprawy zmieniły się tak, że moje auto może być do odbioru przed grudniowymi świętami. Może ktoś jest w podobnej sytuacji i taka informacja poprawi nastrój, Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Luthorhuss jest offline   Odpowiedź z Cytatem