View Single Post
Stary 04-11-2012, 18:33   #24
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 717
Domyślnie Odp: Sensowność kupowania młodszego auta .

Cytat:
Napisał Szeryf455 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Np. ja i wielu innych, w myśl zasady: 'jak dbasz, tak masz". Nie piszmy o flejtuchach, bo tym to i nowe auta będą się psuć.
Jak już wspominałem, miałem w swoim życiu ponad 70 aut w różnym wieku i różnej 'maści', ale zasada jest w każdym ta sama: nie doinwestujesz, nie pojeździsz. ...
Ty to wiesz ... ja wiem i pewno wielu użytkowników tego forum też wie.
Napisałem to z ironią ... ale wydaje mi się że bardzo wiele osób w taki sposób traktuje auta.
Naprawa odbywa się dopiero jak utrudnia to jazdę lub zrobienie głośniej radia nie niweluje odgłosów stukającego zawieszenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moim zdaniem szansa że auto będzie niesprawne technicznie dramatycznie rośnie wraz z wiekiem auta ...
Wraz z wiekiem auta znacząco rosną też koszty jego napraw nie tylko ze względu na ich ilość (bo jak dbasz tam masz) ale koszt i dostępność części zamiennych.

Są wyjątki że 30 letnie auto będzie w stanie technicznym doskonałym.
Będzie to jednak samochód 30 letni, taki jak potrafiono wg swojej wiedzy i możliwości zrobić 30 lat temu.
Pytanie czy chcemy jeździć takimi pojazdami na co dzień ?
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem