View Single Post
Stary 08-07-2009, 07:38   #4
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Odp: Wtryski,brak mocy,opóźniona turbina itd

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprawdź "żarniki" czy wszystkie 4 palą
a co mają "świeczki" do mocy ??

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
niestety jak na moje czas najwyższy. Musze przyznać że i tak daleko zajechałeś
można zajechać dalej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i wcale to nie muszą być wtryski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jednak nie przekraczaj 140km/h bo znów go wywali
a co to za .... bzdura ??

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tak jak wtedy u mnie
to co u Ciebie to nie znaczy, ze u innych...
jak powiem, zeboli mnie ręka to ty powiesz "złamana" ?? bo Ciebie też bolała jak miałeś złamaną ?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

poza tym u mnie też od razu stawiają na wtryski (bo czasem zafalują obroty, bo czasem zgaśnie, bo sprężynka bo to i tamto...) a tak na prawdę nikt porządnie (trafnie) nie zdiagnozował.. jednemu na kompie wychodzi wtrysk, drugiemu pompa... )
ale przyjęło się, ze jak ktoś ma TDCi i problemy związane z zasilaniem to od razu wtryski ...

jak na razie chodzi mi po głowie przeczyszczenie układu paliwowego począwszy od zbiornika a na rurkach skończywszy ....

ale na razie muszę podjechać do jednego chłopaka z kompem i zobaczymy co on zdiagnozuje (były ASOwiec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

takze nie mierzmy wszystkiego jedną miarką - bo to .... tylko miesza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem