View Single Post
Stary 02-10-2018, 07:43   #21
Escap
ford::advanced
 
Avatar Escap
 
Zarejestrowany: 25-05-2018
Model: Escape
Silnik: 2.0 EB 242KM 4x4
Rocznik: 2017
Postów: 310
Domyślnie Odp: Hak holowniczy kto ma wszelkie informację na temat montażu

Cytat:
Napisał Tomto79 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możesz napisać jak podłączyłeś go w Escape?
Podłączony został za pomocą oryginalnej wiązki i modułu. Nie miałem w opcji fabrycznej zestawu przygotowującego do podłączenia haka, więc od wiązki pod schowkiem musiałem dodać przewody łączące z CAN / LIN, które idą do modułu z tyłu. Wszystko jak w instrukcji haka, za pomocą oryginalnych przewodów, później podłączenie do bezpiecznika w tylnej skrzynce i moduł. Ogólnie mając instrukcję obrazkową :-) bardzo proste. Jedynym problemem jest to, że w Escape nie ma oryginalnego otworu do poprowadzenia wiązki pod podwozie, więc koronka ok 30mm i wiertarka musiała pomóc. Otwór zrobiłem w podłodze obok otworu dla wiązki czujników tylnych, zabezpieczyłem antykorozyjnie i założyłem oryginalną osłonę gumową która była na wiązce.

Cytat:
Napisał flashhh Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy przy tym haku trzeba wycinać w zderzaku dziurę na niego?
W zderzaku nie trzeba było nic wycinać, hak i jego mocowanie wychodzi zaraz za zderzakiem, a przy gnieździe wtyczki jest lekkie podcięcie oryginalnie.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg hak1.jpg (64.1 KB, 352 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg hak2.jpg (61.4 KB, 313 wyświetleń)
Escap jest offline   Odpowiedź z Cytatem