View Single Post
Stary 08-08-2013, 22:36   #1
Hercus1
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 29-07-2013
Model: Focus MKI / Mondeo MKIV
Silnik: 1.8TDCI/ 2.0TDCI
Rocznik: 2004/2012
Postów: 0
Domyślnie Focus MK2 czy Skoda?

Witam,
od jakiegoś czasu czytam "co mi w łapy wpadnie" zastanawiając się nad kupnem Focusa MK2. Podstawowa informacja, szukam diesla do 28.000 zł. Inne założenia (już chyba mniej ważne w kontekście Waszej pomocy) to kombi z kratką wiekowo 2008-2010... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zależy mi na pewności samochodu, więc poszukuję raczej poleasingowych z gwarancją na auto.
Już w zasadzie byłem zdecydowany na Focusa 1.8 TDCI, jednak co rusz ktoś mi tu wątpliwości sieje, żeby się jeszcze zastanowił... w zasadzie jedyną alternatywą jest skoda, ale w tej cenie to raczej nic poza Fabią nie złapę... chyba że Octavię Tour (tzn. I z ostatnich lat produkcji 2009/2010)
Co sądzicie o tych samochodach? Przyznam, że jeździłem octavią (1,9 TDI 90KM) i byłem mega zadowolony, ale wbrew panującym opiniom nie było to też auto bezawaryjne... sam już nie wiem co z tym fantem zrobić, pomożecie? Co ważym zdaniem jest lepszym rozwiązaniem? Czy na prawdę z dieslami jest tyle kłopotu i będę ciągleę dokładał do "interesu"?

Będę wdzięczny za każdą konstruktywną opinię w tym temacie... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hercus1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem