Temat: [S-MAX 2006-2015] Spojler dachowy - byliby jacyś chętni?
View Single Post
Stary 25-10-2012, 13:21   #4
PPiotrek
ford::advanced
 
Avatar PPiotrek
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 03-12-2011
Model: edge
Silnik: 2.0, titanium
Rocznik: 2016
Postów: 311
Domyślnie Odp: spojler dachowy - byliby jacyś chętni?

Cytat:
Poprosiłem go o zrobienie oferty dla mnie i wstępnie, taki spojler mógłby kosztować pomiędzy 350 a 500zł (absolutny max) w zależności od ilości zamówionych sztuk (minimum to 5sztuk) i tego jak bardzo skomplikowane okaże się dorobienie spojlera oraz jak wyjdzie z tym dodatkowym światłem stopu.
Cześć,

czy Twój znajomy jest w stanie zrobić w żywicy taką dokładkę do zderzaka przedniego jak robi MS Design? Podejrzewam, że tak - kwestia formy. Ja służę taką dokładką - nieco potrzaskaną, w iluś tam kawałkach ale można by było ją zrekonstruować i wykorzystać przy przygotowaniu formy.

Nowa kosztuje w Polsce od 1700 do 2200 (fakt, że z dolnym spoilerem - ale dolny spoiler na alledrogo to jest 150-300 zł). Co prawda można trafić używkę już przyklejoną do zderzaka (i zostaje malowanie całego elementu) ale dla mnie nie jest to żadne rozwiązanie - nie chce mi się płacić za ponowne malowanie zderzaka. Poza tym co zrobię ze zdemontowanym zderzakiem? Na allegro w ogóle nie ma na to transakcji, a jesli już to idą za 100, 150 zł

Chodzi o ten srebrny element na fotce.

Pozdrawiam,

PP
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg ford_SMax[1].jpg (11.9 KB, 374 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez PPiotrek ; 25-10-2012 o 13:24
PPiotrek jest offline   Odpowiedź z Cytatem