Temat: [Focus 2004-2008] Światła do jazdy dziennej - LED
View Single Post
Stary 25-02-2012, 20:52   #143
joe70
ford::average
 
Avatar joe70
 
Zarejestrowany: 30-09-2011
Skąd: W-ch
Model: Ford Focus II
Silnik: 1.6 16V Duratec
Rocznik: 2006
Postów: 111
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej - LED

Pomacałem dzisiaj w Norauto ... NSSC 510HP (209 PLN) i MyCarr SJ-288E ( 359 PLN !!!) i pomiędzy lampami jakiejś kolosalnej różnicy jakości nie ma , MC mają inny odpowietrznik i sterownik o solidniejszej obudowie , ten z NSSC to taka lipna trzeszcząca skrzyneczka , ale jako dodatek są ramki o średnicy 8 i 9 cm .
Co mnie zaskoczyło , że NSSC ( 2 opakowania) i MYcarr (1 opakowanie ) przynajmniej w Norauto na żadnej lampie nie było folii zabezpieczającej i wszystkie lampy były na środku porysowane/przytarte Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , dlaczego są porysowane sprzedawca nie umiał odpowiedzieć , także czy folia pierwotnie była , czy to jakieś wersje demo. Demo raczej nie bo lampy były zamknięte w gablocie w oryginalnych opakowaniach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Na pytanie o rabat w związku z przytartymi lampami sprzedawca powiedział ... nie ... więc podziękowałem Norauto.

Ostatnio edytowane przez joe70 ; 25-02-2012 o 21:36
joe70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem