View Single Post
Stary 22-09-2020, 12:28   #20
cadship
ford::beginner
 
Avatar cadship
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 24-03-2016
Skąd: Szczecin
Model: KUGA III VIGNALE PHEV/Ecosport STLine
Silnik: 2.5 +EL/1.0 125KM automat
Rocznik: 2020 / 2018
Postów: 32
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenis eksploatacyjne

Cytat:
Napisał rafaelo115 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ma ktoś porównanie statycznych ledów z tymi adaptacyjnymi? Jak to się ma do Ford Dynamic Led w mondeo mk5? Ogólnie warto dopłacać do pakietu technology Waszym zdaniem?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja mam porównanie - zdecydowanie warto doplacic do ledow adaptacyjnych - prawie cały czas jezdzi sie na "długich" tylko strumień swietlny jest wycinany zeby nie oslepiac innych uzytkownikow - zrobilismy test ze szwagrem - on jechał przede mna i mowił ze jak do niego sie zblizalem to strumień swiatła tak sie zmieniał ze on rowniez widział poprawe widocznosci na boki (bo srodek był wyciety)

Cytat:
Napisał biner Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jechał ktośc plug in ????? jakie rabaty uzyskaliście ????
Ja dostalem 12% - jestem ze szczecina ale kupowalem w Pile (jak zawsze)


Cytat:
Napisał Marcin-Prezes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kuga plug in - skrzynia ecvt jak to można bylo sie spodziewać to "wyje" przy zmianie biegów (urok silnika atkinsona spiętego z elektrykiem).
Po pierwsze w tego typu napedach to nie skrzynia wyje tylko silnik (utrzymuje optymalne obroty), ale w PHEV jest inaczej bo w miescie jezdzi sie na pradzie, a na trasie (przynajmniej ja jezdze na ustawieniach sport) i wtedy nie wyje bo sa wirtualne biegi - slychac jak sie zmieniaja (przynajmniej tak jest w Vignale)

Ostatnio edytowane przez cadship ; 22-09-2020 o 12:50
cadship jest offline   Odpowiedź z Cytatem