View Single Post
Stary 27-05-2014, 19:41   #7
tomfoc2
ford::advanced
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 02-08-2011
Model: Kuga MK2 Lift Titanium Magnetic Grey
Silnik: 1.5 Ecoboost 150 KM 16V
Rocznik: 2018
Postów: 384
Domyślnie Odp: Wydruk geometrii. Możecie rzucić okiem?

Cytat:
Napisał Action_81 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, Zrobiłem kompletny remont zawieszenia, wszystkie tuleje wahaczy, drążków, stabilizatora, łączników, sworzni wahaczy i ... pozostał problem o którym pisałem w innym wątku. Przy przejeżdżaniu przez np studzienkę, po najechaniu tylnym kołem cały tył rzuca w bok na ułamek sekundy. Amortyzatory ponoć ok. Zrobiłem geometrię. Powiedziano mi , ze ok ale niepokoją mnie kąty tylnych kół. Mechanik powiedział, że nic sie tam nie ustawia. Bez powodu nie są zaznaczone są na czerwono. To może być przyczyną? Bo już zaczyna mi brakować pomysłów. Możecie rzucić okiem na fotę? Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
Proszę oto ustawienia w moim,wartości w tabeli "Pierwotne"na czerwono są poza normą i przy tych ustawieniach ściągało auto mocno w prawo. W tabeli "Bieżące" ustawienia obecne,ściąganie znikło.Nie muszę chyba dodawać,że należy robić pełną geometrię(jednocześnie na cztery koła) Pozdrawiam.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC00754.jpg (89.9 KB, 104 wyświetleń)
tomfoc2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem