Temat: [Galaxy 1994-2000] Pasek klinowy 1.9 TDI - jak naciągnąć ?
View Single Post
Stary 08-01-2011, 23:59   #25
radzioradzio
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-02-2009
Skąd: mazowsze
Model: Galaxy
Silnik: 1,9TDI WGR/ 2.0 TDCI 140
Rocznik: 98/ 2007
Postów: 207
Domyślnie Odp: Pasek klinowy galaxy 1.9 TDI!!!!

Cytat:
Napisał tom seaman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a więc dziś wymieniłem nareszcie te rolkę na wolnobieżkę i udaaaalo się !!!
NIC nie piszczy i NIC nie terkocze...kosz 290PLN za rolkę. W sumie pochopnie był wymieniony ten napinać paska ale jeżeli tak chodziło długo na tym zwykłym kole to i ten napinać dostał swoje od poprzednika...nie wiadomo ile kkm tak chodził...
Pozdrawiam i polecam wszystkim nie kdybać i jak nie ma w dieslu rolki ze sprzęgiełkiem to 1.do wymiany...jeżeli są podobne objawy..ale jazda i jak cichótko na wolnych!!!prawie jak benzyna z tym że prawie robi dużą różnicę :fcp26
Cytat:
Napisał tom seaman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a więc dziś wymieniłem nareszcie te rolkę na wolnobieżkę i udaaaalo się !!!
NIC nie piszczy i NIC nie terkocze...
Odgrzebany temat ale...
Już wcześniej o tym pisałem ale proszę---- kolega usunął problem poprzez wymianę kółka.
I chyba skuszę się na wymianę tylko jakie założyć.
Jak wymienialiście te kółka proszę o podanie rozmiarów ew linku do modelu który u Was pasował.



NO i po problemie. Kupowanie i robotę powierzyłem mechanikowi. Dopasowali kółko do mojego alternatora który
w oryginale nie powinien mieć kółka z wolno-biegiem. Pasowało od skody superb.

I CISZA. WRESZCIE KLEKOT UCICHŁ.
Również w moim przypadku widać, że brak takiego kółka może być przyczyna klekotania napinacza.

Ostatnio edytowane przez radzioradzio ; 12-01-2011 o 19:38
radzioradzio jest offline   Odpowiedź z Cytatem