Temat: [Transit 1994-2000] Jak wyjąć Koło zapasowe?
View Single Post
Stary 25-03-2010, 13:28   #13
jgrz
ford::average
 
Avatar jgrz
 
Zarejestrowany: 18-06-2008
Skąd: Szczecin
Model: Transit Westfalia
Silnik: 2,2 Duratorq TDCi 100 KM
Rocznik: 2012
Postów: 159
Domyślnie Odp: Koło zapasowe

Cytat:
Napisał wiktor133 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ten mechanizm to przekleństwo w transicie ciągle rdzewieje i nie działa jak trzeba raz walczyłem z nim na drodze ze 3 godziny a koło zaczeło tylko latać (opadło z 10 cm i dalej nic) nawet później w kanale miałem problem dopiero jak cudem dostałem się do takiej zapadki to opadło (na mnie) Obecnie skonstrułowałem własny mechanizm a oryginalny wyrzuciłem, od tej pory nie miałem problemów. pozdrawiam
Witam! Odświerzam stary temat, bo po zimie padła mi winda koła zapasowego. Reanimacja jej okazała sie nie możliwa, bo poprzedni właściciel autka uczynił ja nierozbieralną, zaspawujęc wszystko tak, że bez fleksy ani rusz. Szroty w Szczecinie, łącznie z wiodacym w Stobnie, nic sprawnego nie oferują. Proszę więc kol. wiktora 133 oraz Was o pomysły na własny mechanizm mocowania koła. Wozić go w samochodzie nie za bardzo mi pasuje, do zabudowy, jaką w nim zrobiłem. A może ktoś z Was ma na zbyciu tą windę? Chodzi o tą na klucz rozkładany z czworokątną główką. Polecając się łaskawej uwadze, pozdrawiam wiosennie, życząc jak najmniej usterek pozimowych!

Ostatnio edytowane przez jgrz ; 25-03-2010 o 15:36
jgrz jest offline   Odpowiedź z Cytatem