Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 12-04-2014, 15:51   #800
Daho
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Gostek_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja +/- mam 150 na budziku a 145 na navi.
Tak na moje wyczucie prędkości właśnie wychodzi, że jak ustawię tempomat na 75, to odpowiada to mniej więcej realnym 70 z innych wehikułów, jakie dobrze znam.

Mam mobilne navi, ale prywatnie używam tylko kilka razy do roku. Tak to leży w służbowym i nie było jeszcze okazji wypróbować.

Przy tej okazji muszę wspomnieć, że brakuje mi w Kudze jakiejś półeczki (na komórę, rekawiczki, itd.) w środkowej konsoli, gdzie mógłbym to navi sobie położyćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.





Cytat:
A second recall covers 49,000 Ford Fusion, Lincoln MKZ, Ford Escape and C-MAX vehicles from 2013 and 2014. Dealers will replace seat back frames that weren't welded properly.
W USA bratni Escape ma akcję serwisową wymiany ramy tylnej kanapy. Powód: źle zespawanaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
http://www.nbcnews.com/business/auto...y-seats-n73946

Ostatnio edytowane przez Daho ; 12-04-2014 o 15:57
  Odpowiedź z Cytatem