View Single Post
Stary 19-01-2023, 15:29   #14
ołowiany
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-09-2014
Model: kuga, bmw
Silnik: 0,7
Rocznik: 1997
Postów: 278
Domyślnie Odp: Co zamiast Kugi ?

Cytat:
Napisał foni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W mojej ocenie 2,5 litrowy wolnossący silnik jest ciut zbyt słaby aby - po rozładowaniu baterii - napędzać 2,2 tonowego SUVa.
Dzięki za wyjaśnienie
Cytat:
Napisał pawel182 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A może Stelvio?
Zapomniałem o tym, a w pierwszej kolejności mi wychodziło w wyszukiwaniu. Po oglądnięciu paru testów jednak zapał nieco zanikł. Ma dość słabe oceny jeśli chodzi o komfort głośności, wykonanie i trwałość. Ale biorę pod uwagę dlatego, że na 2-3 letni wynajem. Może się nie zepsuje..Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dopisałem do listy. Zresztą to jedyny pojazd jakim jeździłem kiedyś na próbnej. Ale to było 200 KM i 5 lat temu ( przed kugą). Aaa, i wtedy się dziwiłem dlaczego sprzedawca mi podgłośnił radio przed jazdą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez ołowiany ; 19-01-2023 o 15:32
ołowiany jest offline   Odpowiedź z Cytatem