Temat: [Galaxy 2000-2006] Światła do jazdy dziennej - montaż
View Single Post
Stary 06-06-2009, 22:54   #51
dziadzia33
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-06-2009
Skąd: Szczecin
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2000
Postów: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał Grzaniec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
proponuję najpierw samemu "ciut" się doszkolić....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.....aaa już widzę, tak się doszkoliłeś, tak chcesz pobiec do sądu a kombinujesz jak uniknąć zabrania DR poprzez oszustwoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - aleś ty cwaniak, o mój guruGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mój ty biedaku - nie rozumiesz terminu oszustwo.
Biedny jesteś z tą swoją świetlaną obsesją.
Włącz sobie jeszcze światło w kiblu w dzień, może ****o będzie miało jaśniej.

Cytat:
Napisał Grzaniec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pięęęękna stronkaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
W sumie to żal mi ludzi, którzy ośmieszają się w internecie, a myslą, że są kimś bo coś, byle bzdurę, napiszą.

Ostatnio edytowane przez subratri ; 06-06-2009 o 23:47
dziadzia33 jest offline