View Single Post
Stary 23-08-2012, 19:43   #18
taxidriver
ford::professional
 
Avatar taxidriver
 
Zarejestrowany: 10-01-2008
Skąd: Lublin Polska G
Model: Galaxy, Santa Fe
Silnik: AUY, D4EB - 2.2 16V R4 CRDi
Rocznik: 2001, 2008
Postów: 1,064
Domyślnie Odp: Odczuwalny spadek mocy po załączeniu klimy

Cytat:
Napisał Dopalacz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
autorowi tematu chodziło raczej o taki spadek mocy typu : jadę na piątce , włączam auto i mam odczucie , że silnik ma ciężej , włączam econ i konikom lżej
Wiem i rozumiem jak chyba wszyscy w temacie piszący, ale to nie tak jest jak jest silnik kapeć to spadek mocy jest spory a jak jeszcze do jazdy to tego nie odczuwasz.
Cytat:
Napisał Dopalacz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
moim zdaniem naturalny objaw, mniej odczuwałem go przy 184 koniach niż 110 , ale odczuwałem.
W omedze miałem 196 koników i też słyszałem jak się zapina i czułem jak lekko szarpnęło ale w galaxym nic po prostu wieje zimnem. Mam najechane 333 TKM. ale faktyczny przebieg autko kupione w serwisie z książką i wszystkimi papierami.
Cytat:
Napisał Peterson2141 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może nie wyrabiała wtedy przy 40 stopniach na zewnątrz i stąd takie objawy.
Na pewno nie wyrabia jak leciałem na Krym jeszcze raz wszystkie szyby okleiłem folią czarną i tak było gorąco przy takim przeszkleniu to normaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niestety.
taxidriver jest offline   Odpowiedź z Cytatem