View Single Post
Stary 20-11-2013, 14:58   #257
marcinbb
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 09-11-2010
Skąd: Warszawa
Model: MK4 Titanium
Silnik: 2.0 Diesel
Rocznik: 2009
Postów: 80
Domyślnie Odp: Ranking 2.0 TDCi 140KM realne spalanie i zasięg

We Włoszech wlałem "pod korek" do 3 odbicia i moim oczom pokazał się zasięg 1399 km długo to on się nie utrzymał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał ulmar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie trasa 7500 km. Średnia 5.2 l/100.
Ale widzę że Twój to nic nie pali a klimatyzacja to na powietrze chodzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W przyszłym roku znów wycieczka do Włoch ale zatankuje już nie w Zgorzelcu ale gdzieś w Niemczech ichniego paliwa zobaczymy jaka będzie różnica w jakości paliwa. Jednak nie dam rady żyć do wakacji (a nawet 1 dnia) w przekonaniu, że na wakacje będę tłukł się 130km/h po autostradach bez limitu nawet gdybym później napisał tu że samochód przy 130 pali 5,5l/100.
Przyznam próbowałem tydzień temu jak na A2 w Łodzi zapaliła mi się rezerwa jechałem do Wawy. Na Puławskiej w wawie miałem zszargane nerwy i stwierdzam nie da się tam jeździć 130km/h zabija psychicznie.
marcinbb jest offline   Odpowiedź z Cytatem