Temat: [Mondeo 2000-2007] Uszczelki w tłumiku drgań
View Single Post
Stary 24-04-2012, 04:32   #10
zbyszek99
ford::average
 
Avatar zbyszek99
 
Zarejestrowany: 09-09-2011
Skąd: Dolnośląskie, Ziębice
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2.0 TDCi 130 kucy
Rocznik: 2002
Postów: 91
Domyślnie Odp: Uszczelki w tłumiku drgań

Cytat:
Napisał radekg32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No chyba bedzie najlepiej jak sam podzwonisz do kilku warsztatow i sie dowiesz jaka cena.
A moze lepiej jak sobie sam kupisz caly komplet np na alegrogo i zaplacisz wtedy za sam montaz.Mysle,ze nie wiecej niz 50 zł,wiec calosc na gotowo okolo 4 stówki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Montaz tlumika 3 godziny ????????????A coz to za mechanior ???????Nawet ceny nie jest w stanie Ci podac..........jak dla mnie juz powinien byc spalony.
Jest kpl na all...ro za 400zł i muszę przemyśleć czy dam radę. Nie mam kanału. Ale dziś pooglądam te rury w aucie, tłumik końcowy wygląda jakoś inaczej. Jednego się boję że będą jakieś inne wygięcia a z nimi kłopot z założeniem. A co do zakładania przez warsztat w 3 godz to napisałem
Cytat:
Napisał zbyszek99 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....
wymiana ma potrwać około 3 godz. z dowozem części,
Ja to zrozumiałem że nie ma tych części na warsztacie. A firma to Caros na Warsztatowej we Wrocławiu. Dzisiaj dzwonię i będę pytał.
zbyszek99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem