Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 29-05-2013, 14:54   #194
vpw
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-09-2008
Model: Kuga Titanium AWD
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Marcin-Prezes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam. dziś dostałem info od ford polska. Przyznają że samochody maja opóźnienia ponieważ fabryka się nie wyrabia, jednak nie dopatrują się tu swej winy, argumentują że robią co mogą ale mało mogą. samochody zamówione w marcu będą dopiero po wakacjach najszybciej. Na moje pytanie kto poniesie konsekwencje jeśli nie dotrzymają terminu powiedziano mi że dealer będzie prowadził rozmowy z klientem i po stanowisku klienta centrala będzie się zastanawiała nad problemem ewentualnie. Mnie powiedziano przy podpisywaniu umowy że auto będzie na lipiec i tak też plany były robione. Jeśli auta nie będzie nie będę odpuszczał na pewno rekompensaty, za duże są to pieniążki.
Mam podobne informacje. Dowiedziałem się iż do lipca nie mam co liczyć na podanie daty produkcji, ponieważ do tego czasu fabryka nie zamierza wpisać mojego samochodu do planu produkcji. Jednocześnie diler twierdzi, że dostawa na październik wydaje się optymistyczna.
vpw jest offline   Odpowiedź z Cytatem