Temat: [Mondeo 2000-2007] Zegary pokazują niepoprawne wartości.
View Single Post
Stary 25-09-2010, 19:27   #20
maestro06
ford::professional
 
Avatar maestro06
 
Zarejestrowany: 02-11-2008
Skąd: Opole
Model: Mondeo MkIII
Silnik: TDDI by VTECH
Rocznik: 2002
Postów: 1,343
Domyślnie Odp: zegary nie działają

Cytat:
Napisał 1olek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spox, wiem to bo u siebie ma juz trzecie zegary i za kazdym razem jest inny przebieg, to znaczy z obecnych zegarow. Co do kompa to tam nie ma nigdzie zapisanego przebiegu, jak podepniesz auto do kompa serwisowego i chcesz sprawdzic przebieg to ten przebieg komputer auta odczytuje z zegarow i wysyla do kompa serwisowego i dlatego sprawia to wrazenie ze gdzies ten przebieg jest jeszcze zapisany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Alejak pisaem ma 3 zegary i co nieco wiem na ten temat z wlasnego doswiadczenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no spoko, wierze, bo każdy który coś wnosi na to forum to właśnie z własnego doświadczenia... a co do kompa owszem pod serwisowym nie wykaże, ale nie pamiętam bo nie jestem specem co to za sprzęt ale jesteś nim w stanie sprawdzić co nieco z kompa łącznie z przebiegiem nawet jeśli był zmieniany, na szczęście technika poszła o tyle do przodu, że... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdr
maestro06 jest offline   Odpowiedź z Cytatem