View Single Post
Stary 30-03-2008, 08:39   #5
danj
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-03-2008
Postów: 7
Domyślnie Re: [MK3] 1.8 Benzyna 2005 37kkm - czy warto ?

Dzięki wszystkim za odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pinki: co do wyposażenia to:
- wsp. kierownicy
- ABS
- el. lusterka, przednie szyby, z tyłu korby niestety Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- alarm
- immobiliser
- centr. zamek
- komputer
- klimatronic
- radio z CD
- poduszki: - szt. 4
- kolor niebieski metalik
- no i ten przebieg który bardzo mi się podoba - 37 000km, w książce jest z tego co pobierznei się zorientowałem jeden wpis, przegląd w 2007-01-01 (przy liczniku 19800).
- w środku praktycznie nowy, nie wiem co sie może wycierać z czasem (galka skrzyni biegów ??) poza kierownicą ale wszystko wygląda bardzo dobrze.

Co do tej maski to się zagalopowałem z tą lekkością, wygląda to dziwnie, bo rysy nie są 'do żywca', z daleka wyglądają jakby były narysowane kredką świecową o nieco jaśniejszym odcieniu niż kolor. I mam taką teorię że to się dziecko poprzedniej właścicielki tym zajeło bo to taki ładny 'ślaczek' jest przez całą przednią część maski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - więc chyba jednak będę chciał to usunąć, chyba mi w Fordzie dobiorą lakier tak żeby było ok ?? czy różnica zawsze pozostanie w kolorze ???

pozdrawiam

edit:
To jest wersja Trend (mnie nic to nie mówi ale forumowiczom jako ekspertom pewnie tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
danj jest offline   Odpowiedź z Cytatem