Temat: [Mondeo 2000-2007] Zbyt niska temperatura silnika w TDCI
View Single Post
Stary 23-10-2009, 10:02   #1
piehol
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-09-2006
Skąd: Krakow
Model: mondeo mk3 kombi
Silnik: 2.0TDCi 130KM
Rocznik: 2004
Postów: 31
Domyślnie Zbyt niska temperatura silnika w TDCI

Koledzy zauważyłem dziwną rzecz 2.0 TDCI 130KM i chciałbym sie skonsultować z wami czy u was jest tak samo?? Jeszcze nie zrobiła sie prawdziwa zima a moje auto bardzo długo sie nagrzewa. Jeszcze nie jest tak źle kal złapie pare skrzyzowań na zielonym i depne mocno w pedał to widze ze łapie temeprature po 10 min 90%, ale zdziwiło mnie to bardzo jak złapie mnie korek, ruszam na zilnym silniku i po przejechaniu np 2 km wchodzi mi tak ok 70% i nagle jade 30 min w korku na 1 biegu 4km/h godzine więc chlodzenia powietrzem nie ma i momentalnie powinno sie zrobic ciepło a u mnie wskazówka powiedziałbym ze nawet opada do 1 kreski na 60 %....... Co sądzicie o tym i czy jak zastawie czymś wloty powietrza to nic sie nie stanie??? Do roboty mam niecałe 8 km i chciałbym żeby sie zrobił cieplejszy troche szybciej niż pod bramą wjazdową do pracy...
__________________
2.0 TDCi 130 KM wersja ghia plus xenony, skóra, podgrzewane fotele, ESP,tempomat,komputer,klimatronik,nawigacja,6PP,sp ryskiwacze reflektorów itd itd... ogólnie wszystko
piehol jest offline   Odpowiedź z Cytatem