View Single Post
Stary 02-07-2011, 19:24   #55
Zibi 42
ford::beginner
 
Avatar Zibi 42
 
Imię: Euzebiusz
Zarejestrowany: 08-06-2011
Skąd: Bytom
Model: Transit T 300
Silnik: 2500 TD
Rocznik: 1993
Postów: 19
Domyślnie Odp: Jestem lakiernikiem. Chętnie posłużę radą

Cytat:
Napisał kundziel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zibi ja też jestem handlowcem tylko, że pracuje w biurze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A jako lakiernik pracowałem wcześniej 2 lata i teraz robię to z zamiłowania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a przygotuj standardowo: szpachlówkę, podkład, papiery, jakiś rozpuszczalnik do odtłuszczania, mały niebieski młotek - czyli tak jak przy standardowej naprawie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Serdeczne dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czyli rozumiem nie przewidujesz tam jakiś materiałowych niespodzianek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zibi 42 jest offline   Odpowiedź z Cytatem