View Single Post
Stary 28-05-2020, 10:53   #42
texas
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 08-05-2010
Skąd: Colchester
Model: Ford Mondeo Estate(kombi :) ), Focus MK2 1.8 Tdci 2008 Facelift
Silnik: 1.6TdCi
Rocznik: 2012
Postów: 61
Domyślnie Odp: [Focus MK2] Centralny zamek nie działa - instrukcja naprawy

Cytat:
Napisał piotr55122 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dlaczego uważasz, że akurat zamek w drzwiach kierowcy jest uszkodzony? Według opisu naprawy jeśli zamek kierowcy były uszkodzony, a został naprawiony "tanią metodą" to nie powinno działa ryglowanie z pilota, a mnie działa. Dlatego skłaniam się ku zamkowi pasażera. Za tydzień w weekend chcę to sprawdzić i od niego właśnie zacznę. Zastanawiam się tylko czy jeżeli za poprzedniego właściciela ktoś to naprawiał w taki sposób dojdę do tego który zamek jest uszkodzony. Jak myślisz?
Wrócę do domu zaglądnę na schemat to Ci odpowiem dokładnie. Ale zamek działa tak ze masz tam 2 silniczki którymi steruje gem za pomocą przekaźników dodatkowo masz mikroprzelaczniki ktore sprawdzają stan zamka i drzwi.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez texas ; 28-05-2020 o 11:17
texas jest offline   Odpowiedź z Cytatem