View Single Post
Stary 25-08-2013, 08:16   #5
Hercus1
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 29-07-2013
Model: Focus MKI / Mondeo MKIV
Silnik: 1.8TDCI/ 2.0TDCI
Rocznik: 2004/2012
Postów: 0
Domyślnie Odp: Focus MK I - Wierzycie w takie cuda... ?? -prośba o opinie

Cytat:
Napisał Kamils37 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chyba miał jakąś przygodę "od tyłu" Albo klapa otwarta
Zakładam, że otwarta, bo z każdej strony równiutko odstaje... ale kto wie... ;P

W kwestii przebiegu... też wydaje mi się "podejrzany", ale nie znaczy że tak jest... Przypomniało mi się właśnie, jak znaleźli chyba w zeszłym roku malucha w garażu... w zasadzie nówka <1000 km przebiegu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Może to faktycznie było jakieś drugie auto i było mniej używane. Znam osoby, które np. w zimę nie jeżdżą autem a to już powiedzmy 1/3 (ogólnie brzydka pogoda) roku nam odpada... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zastanawiam się... i to bardzo intensywnie co z tym fantem zrobić... mam prawie 450 km więc nawet wyjazd to kupa czasu (i trochę kasy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )... oj, czeka mnie dziś intensywne myślenie... jeśli to okazja to długo nie postoi... ;P
Hercus1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem