View Single Post
Stary 26-03-2024, 10:18   #2007
benykuleczka1
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Poznań
Model: kuga 3/mondeo mk5FL A8
Silnik: 2.5 hybryda/2.0 tdci 150@190
Rocznik: 2023/2020
Postów: 168
Domyślnie Odp: Forscan - program do diagnostyki i nie tylko

Kolega nie pytał o tani adapter tylko jaki adapter to po pierwsze. Ceny, które podałeś są dalekie od tych za które można je kupić to po 2. Napisałem co mam ja i co działa bezproblemowo. Ktoś chce kupić tanią kostkę to kupuje tanią, jego sprawa. Nie pisz jednak że nie ma takowych, bo są. Tyle w temacie.
Jeszcze dopiszę, żeby nie było, obdlink mx+ kupiłem dawno temu z myślą o fordzie. Tak jak napisałem wcześniej, kostka poprawnie pracuje z applem, ale…mimo że jest połączona z telefonem nie każdy program do czytania aut ją widzi. Forscan działa poprawnie i na tym wtedy mi zależało. Ponieważ potrzebowałem skorzystać czasem z innego softu, zakupiłem vgate fs. Aaaa i jeszcze o cenach skoro kolega temat zapodał, mx+ kupiłem za niecałe 322pln, dziś można go kupić za około 650pln. Vgate kupiłem nie tak dawno za niecałe 214pln. Oczywiście nie na polskich portalach, bo rodzimych sprzedawców chyba coś na mózg uwiera. Jak się ma czas i można poczekać to w promce można zarówno jeden jak i drugi skaner kupić taniej niż podałem.

Ostatnio edytowane przez benykuleczka1 ; 26-03-2024 o 16:52
benykuleczka1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem