Temat: [Fiesta 2012-2017] Procedura naprawy powypadkowej FORD / ASO
View Single Post
Stary 29-03-2024, 16:09   #10
Tomix11
ford::beginner
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 06-08-2018
Skąd: polska
Model: fiesta st
Silnik: ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 11
Domyślnie Odp: Procedura naprawy powypadkowej FORD / ASO

Ok do wszystkich komentujących,
jak pisałem, nie chciałbym kasy tylko wolałbym samochód w stanie jakim był, to po pierwsze ale stało się co się stało, trudno
po 2 wiem że mogę wstawić do ASO i naprawić ale... nie chcę tego robić bo to wiąże sie z wycinaniem i wstawianiem poszycia a tego wolałbym uniknąć, bo to wiąrze się ze spawaniem,

Chcę kasę bo chcę oddać auto do porządnego blacharza który wyciągnie wgniecenie, odtworzy przetłoczenia pocynuje powierzchnię a nie będzie szpachlował jak większość bo to łatwiejsze.

Samochód mam już długo i nie zamierzam go zmieniać, szukałem bezwypadku, dbałem o niego jak umiałem, zapłaciłem za niego odpowiednią sumę i nie chcę się godzić na byle jaką naprawę tak jak by chciała ubezpieczalnia, byle by taniej.

Jako poszkodowany mam prawo do tego aby przywrocono mój pojazd do stanu z przed zdarzenia, mam też prawo odebrać równowartość naprawy w gotówce i sam zdecydować gdzie i u kogo będę to naprawiał.

To że ceny z ASO zwalają z nóg to nie moja wina, a z drugiej strony kto jak nie ASO Forda wie jak najlepiej naprawić samochód marki Ford w technologii jaką ford uznaje za najlepszą.

Ja miałem samochód bezwypadkowy i taki bym chciał mieć nadal

Bump:
Cytat:
Napisał tomaszjan31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli autor wątku odnosi się do wartości sentymentalnej swojego już wiekowego pojazdu, to nie powinien patrzeć przez pryzmat zarobku na szkodzie. Tylko do aso, zamochód zastępczy na czas naprawy i cieszyć sie dalej swoim "nietuzinkowym" pojazdem
Zaufaj mi, że ASO to nie koniecznie najlepsze miejsce do naprawy samochodu
Tomix11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem