View Single Post
Stary 08-11-2016, 15:50   #9
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 287
Domyślnie Odp: Czy kurtyny powietrzne są takie same w Europejczyku

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
więc tu raczej przed szereg nie się nie pchaj...
Nie w moim stylu jest pchać się przed szereg(i nigdzie tu na forum się nie pchałem, zwłaszcza z niemądrymi docinkami), ale jeśli ktoś mnie krytykuje a sam ludzi wprowadza w błąd to mam mu przytakiwaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. od samego początku masz do mnie jakieś "ale" i w każdym moim temacie zamiast nieść chęć pomocy wypisujesz jakieś głupie docinki, które moim zdaniem nie przysługują komuś z takim stażem i wiedzą jak TyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeszcze raz Ci napiszę: "więcej wiary w ludzi" i zamiast rzucać się jak pchła na grzebieniu lepiej komuś doradz a jak nie masz ochoty to nie pisz wcale.

Powracając do kurtyn: to koledze i wszystkim użytkownikom Escape pozostaje się tylko cieszyć, że są one takie sameGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem