Temat: [Mondeo 2000-2007] Zbyt niska temperatura silnika w TDCI
View Single Post
Stary 31-12-2014, 08:26   #126
Radziej83
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problem z temperaturą silnika

Cytat:
Napisał keczup Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam kiedyś pisałem o tym w swoim temacie objawy te same które tu podajecie ,wymieniłem mały termostat i duży nic nie pomogło ten typ tak ma i nic nie można z tym zrobić.A jak ktoś pisze że u niego jest ok to musi jeździć w trasie ,bo na dużych obrotach silnik grzeje się szybko lecz jak obroty spadają to i wskaźnik temperatury nam spada
Nie prawda Nie piszcie głupot że ten typ tak ma bo silnik ma trzymać temperaturę i nie spada ona niezależnie od obrotów po rozgrzaniu. Mnie temperatura rosła do 90 po czym schładzało silnik do 60 i tak na okrągło po mieście Wymieniłem mały termostat rok temu i problem zniknął Temperatura rośnie do 90 i ani nie spada ani nie rośnie Trzyma 90 i tak ma być . Płyn chłodniczy był świeży więc nie zauważyłem zależności między płynem a szybkością nagrzewania. W tym roku pojawił się ponownie problem tylko w innym wymiarze Po 18 km do pracy w ogóle nie łapie temperatury chyba że będę go stale trzymał na 2,5 tyś obrotów Muszę obejrzeć duży termostat tym razem Tak czy inaczej temperatura silnika ma trzymać 90 stopni a nie falować bo jezeli tak się dzieje to coś jest nie tak i w tym modelu są to termostaty

Ostatnio edytowane przez Radziej83 ; 31-12-2014 o 11:32
  Odpowiedź z Cytatem