View Single Post
Stary 18-04-2024, 11:36   #138
beavis
ford::average
 
Avatar beavis
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 04-04-2014
Skąd: Kraków
Model: Galaxy MK3 i Focus MK2FL
Silnik: 2.0tdci 140KM@163KM i 1.6tdci 110KM
Rocznik: 2006 i 2008
Postów: 54
Question Odp: Moduł przyczepy - Trailer Tow Module (TTM) - Instalacja/Testy

Hej
Mam co prawda Galaxy ale wiele rzeczy jest podobnych. Mam taki problem,ze moja instalacja haka robiona lata temu w firmie , korej juz nie ma, cos chyba nie wspolgra z moim czujnikami. Przez lata jezdzilem z zepsutymi czujnikami parkowania ale ostatnio zaczalem to naprawiac i je powymienialem 2 sztuki i teraz juz czujniki dzialaja i z przodu i z tylu ale tylko przez ok.5 sekund. Potem rozlega sie przez chwile ciagly sygnal i mruga "P" na desce i koniec i nic nie wykrywa juz. W forscanie tylko pojawia sie blad U0484 "nieprawidlowe dane odebrane z modulu sterujacego oswietleniem tylu B". Z tego co przeszukalem na forum to wlasnie moze byc cos z modulem haka. Modul nie jest oryginalny tylko jakis model STARC model 3990017 z wiazka 7 pin. Dodam jeszcze ze oswietlenie w platformie na rowery jak podlacze to dziala prawidlowo. Macie jakies pomysly co jeszcze mozna sprawdzic?
Jeszcze mam takie moze glupie pytanie bo chyba nikt nie zadawal. Taki modul nie FORDowski tylko STARC chyba nie wymaga wlaczenia w ElmConfigu czy Forscanie?
dzieki za pomoc
beavis jest offline   Odpowiedź z Cytatem